Zprávy z D-orostu (MiniaturGolf CUP 2018)

DOROST MiniaturGolf CUP 2018

V minulých letech jsme se s dorosťáky několikrát zúčastnili veřejného turnaje v miniaturgolfu, který místní golfový klub pořádal vždy na jaře a na podzim. Letos jsme se rozhodli uspořádat vlastní turnaj – DOROST MiniaturGolf CUP – a pozvali jsme dorost z Aše. Naše klání proběhlo v sobotu 6. října za krásného slunečného počasí. Na chebském hřišti evropských parametrů se utkaly vždy dvojice hráčů. A protože přišli také naši přátelé mimo dorost, soutěžili jsme ve čtyřech kategoriích – děti, dorost, smíšené dvojice a dospělí. Proběhla dvě kola na dvou hřištích, celkem to bylo 37 golfových drah. A protože se výsledky dvojice sčítaly, ideálně nejlepší výsledek mohl být 74 úderů. Nejblíže se dostala smíšená dvojice Martin Stepanenko – Agáta Sauerová s výsledkem 241 úderů. Je hezké, když se kazatel umí strefit nejen Božím Slovem do srdcí svých posluchačů, ale také míčkem do jamky. V kategoorii Dorost byla nejlepší sourozenecká dvojice Eliška a Adam Veinfurtovi, v dětské kategorii to byla Miriam a Silvie (dvě kamarádky) a v té dospělácké Míša s Hanka (jejich maminky).

Po turnaji jsme se přesunuli do Sedmičky, kde jsme s chutí snědli párky, které připravila Dáša, Martin Nesvarba z Aše nás naučil dvě písničky a Martin Stepanenko s dětmi sehrál několik her. 

Cílem setkání bylo, kromě samotného turnaje, také to, aby se potkali děti z různých dorostů a seznámili se. A to myslím zafungovalo, protože při loučení už se navzájem domlouvali jak se potkají další týden na Drakiádě, tentokrát v Aši.

Takže příští zprávy budou z větrného kopce u ašského radaru.  

D-OROST TEAM.

 
 
VN